Media Vidme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Repeat
da: Gentag

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Muted
da: Dæmpet
