Media Vidme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Media
fr: Média

en: Repeat
fr: Répéter

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Fullscreen
fr: Plein écran

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Muted
fr: Muet
