Media Vidme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Muted
hu: Némított
