Media Vidme (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Repeat
it: Ripeti

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Fullscreen
it: Schermo intero

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
