Media Vidme (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ
