Media Vidme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Muted
nl: Gedempt
