Media Vidme (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Muted
pl: Wyciszone
