Media Vidme (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Repeat
sv: Upprepa

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
