Media Vidme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Media
vi: Phương tiện

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
