Media Vidme (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Media
fa: رسانه

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
