Media Vidme (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Repeat
fi: Toisto

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
