Media Vidme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Repeat
he: חזור

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Image style
he: סגנון תמונה
