Media Vidme (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Media
ja: メディア

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Muted
ja: ミュート
