Media watermark (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: left
af: links

en: right
af: regs
