Media watermark (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar
