Media watermark (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Media
bn: মাধ্যম
