Media watermark (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Media
cs: Média

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nelze nahrát.
