Media watermark (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre
