Media watermark (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: left
eu: ezkerra

en: right
eu: eskuina

en: The specified file %name could not be uploaded.
eu: Ezin izan da %name fitxategia gora kargatu.
