Media watermark (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
fi: Tiedoston %name siirtäminen palvelimelle epäonnistui.
