Media watermark (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Media
gl: Medios

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
gl: O arquivo especificado %name non puido subirse.
