Media watermark (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
