Media watermark (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Media
he: מדיה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %name.
