Media watermark (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Media
hr: Mediji

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
hr: Datoteka %name ne može biti otpremljena.
