Media watermark (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Media
hy: Մեդիա

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:
