Media watermark (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Edit
id: Sunting

en: Image
id: Gambar

en: Name
id: Nama

en: bottom
id: bawah

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
id: Berkas %name tidak dapat diunggah
