Media watermark (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Media
is: Margmiðlunarefni
