Media watermark (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.
