Media watermark (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Media
ka: მედია
