Media watermark (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету
