Media watermark (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Media
km: មេឌៀ

en: The specified file %name could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ %name ​ទេ​ ។
