Media watermark (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन
