Media watermark (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi
