Media watermark (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho
