Media watermark (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க
