Media watermark (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Edit
vi: Sửa

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Media
vi: Phương tiện

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: The specified file %name could not be uploaded.
vi: Không tải được tập tin %name lên.
