Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Media
ar: ميديا

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: The specified file %name could not be uploaded.
ar: لم يتم تحويل الملف المحدد %name.
