Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Media
bg: Медия
