Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name་ཡར་འཇུག་བྱས་མ་ཐུབ།
