Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni
