Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Media
cy: Cyfryngau

en: center
cy: canol

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de
