Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: bottom
da: bund

en: center
da: centreret

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
da: Den valgte fil %name kan ikke uploades.
