Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Image
it: Immagine

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Are you sure you want to delete %name?
it: Si vuole davvero cancellare %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
it: Il file specificato %name non può essere caricato.
