Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Media
ku: ڕەنگاڵە
