Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
