Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Media
my: မီဒီယာ
