Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Media
ne: मिडिया
