Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: The specified file %name could not be uploaded.
nn: Fila %name kunne ikkje lastast opp.
