Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: The specified file %name could not be uploaded.
ro: Fişierul specificat %name nu a putut fi încărcat.
