Media watermark (7.x-1.1-alpha1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
